Norėtumėte kažko nepaprasto, stilingo, unikalaus.. galbūt atnaujinti ar papuošti savo namus? Turime gerą naujieną - www.nuspalvinknamus.lt pristato išskirtines, kokybiškas idėjas Jūsų namams. Platus, spalvingas pasirinkimas, kruopščiai atrenkamas ir nuolat atnaujinamas, padės papuošti bet kurį kambarį ar patalpą. Nustebinkite draugus, padovanodami unikalią pašto dėžutę, tokią gražią, kad pavydės visi kaimynai.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekes pristatome per 1-14 dienų, Jūsų nurodytu adresu, arba DPD siuntų atsiėmimo punktuose.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Garantuojame, kad jeigu Jūsų įsigyta prekė Jums netinka, mes ją priimsime per 14 dienų nuo pirkimo ir grąžinsime 100% sumokėtos sumos.

Grąžinimo sąlygos:

- Grąžinti prekę galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos.

- Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais (instrukcijomis, ir kt.).

- Prekė gali būti grąžinama į DPD siuntų punktus. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka klientas.

- Norėdami grąžinti prekę, prašome užpildyti ir atsiųsti mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai laisvos formos prašymą, kuriame būtų nurodytas Jūsų užsakymo numeris ir data bei grąžinimo priežastis.

- Pinigai bus pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 30 kalendorinių dienų nuo prekės grąžinimo.

DĖMESIO! Pagal užsakymą pagamintoms prekėms 14 dienų grąžinimo garantija yra netaikoma.(Pavyzdžiui, pašto dėžutei ar paveikslui su Jūsų nuotrauka, vardu ar kt.)